Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Důl, Stavby do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Důl. Vektorová ilustrace Důl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Důl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 361 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Důl je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart RAR zdarma Podívejte se i na obrázek Dárková krabice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Modrá kraslice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Důl, vektor, Důl, zdarma, ilustrační obrázek, free, klipart, svg, ilustrace, grafika, ke stažení, obrázek, kliparty, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: články, kalendář, dokumenty, corelDraw, Pinterest, plakát, plakáty, office, pozvánky, avatar, časopis, fotokniha, Adobe Illustrator , profilovka, Twitter, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Dárek zdarma, klipart Mapa Evropy ke stažení nebo ilustrace Sendvič ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.