Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Důl (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důl zdarma ke stažení

Důl je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Důl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Důl v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Důl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 361 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Důl můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Důl je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Šašlik ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz ohně ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mikuláš Koperník zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, Stavby, cliparts, Důl, ke stáhnutí, download, free, Důl, kliparty, ilustrace, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, inkscape, diář, dokumenty, Pinterest, články, office, škola, Instagram, webové stránky, Facebook, openOffice, referáty, dokument, časopis, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Ostružina zdarma, klipart Mapa Pákistánu ke stáhnutí nebo ilustrace Myšlenky na Vánoce ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.