Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Důl (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důl zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Důl. Klipart Důl je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Důl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 361 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Důl můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Důl je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Avocado ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sushi s mořskou řasou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Raketoplán zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, download, kliparty, ilustrační obrázek, Stavby, zdarma, Důl, ke stáhnutí, svg, free, Důl, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, diář, dokumenty, fotokniha, vizitky, katalog, deníček, Twitter, referáty, pozvánky, blog, corelDraw, Pinterest, eshop, Facebook, office, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Mapa Brazílie zdarma, vektor Vyzdobené okno ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Muchomůrka červená ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.