Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Důl, Stavby do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Důl. Vektorová ilustrace Důl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Důl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 361 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Důl se nachází v sekci Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pivo ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Dánska zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pastinák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, vektor, grafika, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, Důl, Důl, klipart, ke stažení, obrázek, ilustrace, svg, Stavby

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, Twitter, corelDraw, textové dokumenty, škola, časopis, referáty, profil, office, word, plakát, památník, kalendář, fotokniha, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vitamín C ke stáhnutí, obrázek Hudební CD zdarma nebo klipart 3GP ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.