Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Barack Obama (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barack Obama zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Barack Obama. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barack Obama nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barack Obama zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barack Obama ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barack Obama ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1015x1280
800x1009
396x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 166 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rg1024

Sdílejte obrázek, klipart Barack Obama s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Barack Obama se nachází v sekci Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Solární elektrárna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Klíče zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Hvězdička ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, free, download, ke stáhnutí, grafika, zdarma, ilustrace, obrázek, vektor, Osobnosti, Barack Obama, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, plakáty, škola, diář, corelDraw, profil, seminární práce, časopis, inkscape, dokument, profilovka, etikety, office, word, avatar, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Report ke stáhnutí, vektorový obrázek Muchomůrka zdarma nebo vektorový obrázek Pastelky ve stojánku zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.