Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Špachtle (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Špachtle zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Špachtle. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Špachtle ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špachtle zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Špachtle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špachtle ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

826x1600
660x1280
412x800
257x500
82x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 427 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Costea Bogdan

Zaujal vás náš klipart Špachtle? Potom se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Špachtle je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart GZ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená vlajka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hoblík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, Nástroje, grafika, ke stažení, Špachtle, vektorový obrázek, zdarma, Špachtle, cliparts, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: office, škola, inkscape, vizitky, word, wordpress, vstupenky, kalendář, Twitter, webové stránky, profil, corelDraw, textové dokumenty, PowerPoint, dokumenty, prospekty, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Den matek zdarma, vektor Hrnec ke stažení nebo ilustrace Mapa Tchaj-wanu ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.