Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žalud, Rostliny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žalud zdarma ke stažení

Žalud je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Žalud stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Žalud v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žalud zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žalud ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žalud ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1285
1200x964
800x643
500x402
160x129

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 042 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žalud je v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak N zdarma Podívejte se i na ilustrace Karty srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Špachtle ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žalud, grafika, kliparty, ke stažení, obrázek, klipart, download, zdarma, Žalud, Rostliny, cliparts, vektor, svg, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, kalendář, referáty, památník, word, seminární práce, web, openOffice, dokumenty, fotokniha, inkscape, Pinterest, office, plakát, Facebook, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace HTM zdarma, vektor Doktor ke stažení nebo obrázek Mapa Nepálu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.