Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Žalud (Rostliny) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žalud zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Žalud. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Žalud v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žalud? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žalud zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Žalud ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žalud ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1285
1200x964
800x643
500x402
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 042 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: lemmling

Potěší nás, pokud budete tento klipart Žalud sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Žalud se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ural-4320 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědý autobus ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Zlatý drak zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Žalud, cliparts, ilustrace, Rostliny, vektor, svg, klipart, grafika, Žalud, ke stáhnutí, free, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: magazín, seminární práce, webové stránky, Zoner Callisto, textové dokumenty, fotokniha, diplomová práce, profil, manuály, Adobe Illustrator, dokumenty, Twitter, letáky, plakát, openOffice, logo, brožury

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Červené C zdarma, vektorový klipart Babočka kopřivová ke stažení nebo vektorový obrázek Skalpel ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.