Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žalud, Rostliny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žalud zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žalud. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Žalud? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žalud zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žalud ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žalud ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1285
1200x964
800x643
500x402
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 042 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žalud je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stonožka zdarma Podívejte se i na obrázek Los ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Skotska ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, Rostliny, vektor, grafika, zdarma, Žalud, svg, ke stažení, kliparty, free, cliparts, download, ilustrační obrázek, Žalud

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, škola, textové dokumenty, profilovka, openOffice, Facebook, PowerPoint, památník, corelDraw, referáty, blog, office, kalendář, Adobe Illustrator , seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Jablka zdarma, klipart Tachometr ke stažení nebo ilustrace 50 euro centů ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.