Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brouci (Hmyz) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brouci zadarmo ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Brouci. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouci zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brouci ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouci ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1328
1280x1062
800x664
500x415
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 258 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rones

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Brouci s přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Brouci je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Růže ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Injekce zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kabriolet ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Brouci, free, svg, Brouci, Hmyz, vektor, grafika, cliparts, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, koláž, webové stránky, oznámení, wordpress, eshop, pozvánky, prezentace, web, logo, magazín, Instagram, články, Pinterest, Twitter, kalendář, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Dévédéčko ke stáhnutí, vektorový klipart Květinový dekor světlý zdarma nebo ilustrace Guiro zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.