Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modré auto, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modré auto zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Modré auto. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Modré auto. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Modré auto? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modré auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Modré auto se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík ticho ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Stojánek s pastelkami zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mao ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, Modré auto, obrázek, grafika, free, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, ke stažení, klipart, Modré auto, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, kalendář, openOffice, textové dokumenty, referáty, avatar, webové stránky, prezentace, dokumenty, profilovka, škola, plakáty, web, časopis, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Červená píšťalka ke stáhnutí, obrázek Mapa Bhútánu zdarma nebo klipart Vánoční přáníčko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.