Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pastelky (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastelky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pastelky. Obrázek Pastelky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Pastelky? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pastelky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1062
1280x850
800x531
500x332
160x106

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 919 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Pastelky můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Pastelky je v kategorii Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Čínský Nový rok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krkavec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Panama zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, Pastelky, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, ilustrace, obrázek, Pastelky, Ostatní, free, download, svg

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, textové dokumenty, inkscape, PowerPoint, prezentace, škola, etikety, kalendář, avatar, corelDraw, web, dokumenty, openOffice, office, blog, články

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Saturn zdarma, obrázek Koně ke stáhnutí nebo vektor Východ ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!