Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pastelky (Ostatní) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pastelky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pastelky. Klipart Pastelky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pastelky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1062
1280x850
800x531
500x332
160x106

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 919 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pastelky s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Pastelky se nachází v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace CSS icon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedozelená stužka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pentelka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pastelky, Ostatní, ilustrace, svg, kliparty, Pastelky, cliparts, klipart, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotokniha, diář, eshop, PowerPoint, web, škola, video, seminární práce, corelDraw, referáty, plakát, prezentace, openOffice, office, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Školní penál ke stáhnutí, ilustrace Snubní prstýnky zdarma nebo klipart Vánoční ubrus zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!