Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Pastelky (Ostatní) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pastelky zadarmo

Pastelky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pastelky ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pastelky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Pastelky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1062
1280x850
800x531
500x332
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 919 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pastelky sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Pastelky se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční scenérie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mandarinka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Dudy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Pastelky, vektor, kliparty, ke stažení, ilustrace, free, cliparts, Ostatní, klipart, download, vektorový obrázek, zdarma, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, plakát, památník, fotokniha, Instagram, koláž, fotografie, manuály, škola, logo, články, Facebook, referáty, seminární práce, katalog, office, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Absinth zdarma, vektorový klipart Fidget spinner ke stažení nebo vektorový obrázek Světlemodrá medúza ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!