Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pastelky (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastelky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pastelky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pastelky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastelky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1062
1280x850
800x531
500x332
160x106

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 919 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Pastelky s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Pastelky se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor CD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Okresy Kalifornie zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jack Russell teriér ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, obrázek, klipart, Pastelky, ilustrace, zdarma, download, Ostatní, free, vektor, cliparts, grafika, ke stažení, Pastelky

Doporučené použití klipartu: plakáty, prezentace, profil, seminární práce, profilovka, články, avatar, wordpress, škola, diář, eshop, Instagram, word, kalendář, webové stránky, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zákaz mobilů ke stáhnutí, obrázek, klipart Laborant zdarma nebo vektorový klipart Vánoční ozdoba zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!