Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stoeurovka (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stoeurovka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Stoeurovka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stoeurovka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stoeurovka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stoeurovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stoeurovka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x862
1280x689
800x431
500x269
160x86

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 262 309 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Sdílejte obrázek, klipart Stoeurovka s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Stoeurovka se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brouci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vejce s mašlí zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Modrá květina ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, ke stažení, svg, ilustrace, Symboly, obrázek, Stoeurovka, vektorový obrázek, grafika, free, cliparts, ke stáhnutí, klipart, Stoeurovka

Doporučené použití klipartu: eshop, Twitter, avatar, kalendář, referáty, Adobe Illustrator, články, seminární práce, webové stránky, video, blog, dokument, pozvánky, openOffice, textové dokumenty, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Včela ke stáhnutí, vektorový obrázek Messerschmitt Bf 109 zdarma nebo vektorový obrázek Audio přehrávač zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.