Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stoeurovka (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stoeurovka zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Stoeurovka. Obrázek Stoeurovka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Stoeurovka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stoeurovka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Stoeurovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stoeurovka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x862
1280x689
800x431
500x269
160x86

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 262 309 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Potěší nás, pokud budete tento klipart Stoeurovka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Stoeurovka je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zelené olivy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zdarma ke stažení ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Drejdl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, ilustrační obrázek, Stoeurovka, download, ilustrace, free, obrázek, Stoeurovka, kliparty, Symboly, grafika, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, památník, etikety, PowerPoint, web, prezentace, články, openOffice, textové dokumenty, Instagram, profil, dokumenty, Facebook, seminární práce, inkscape, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Femme fatale zdarma, obrázek Lano ke stáhnutí nebo vektor Vysoké kolo ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.