Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stoeurovka (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stoeurovka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Stoeurovka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stoeurovka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stoeurovka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stoeurovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stoeurovka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x862
1280x689
800x431
500x269
160x86

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 262 309 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Stoeurovka s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Stoeurovka se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nákupní vozík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světelný řetěz zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Dracena ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, klipart, ilustrace, download, ke stažení, svg, Stoeurovka, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Symboly, free, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, kalendář, referáty, office, prezentace, eshop, diář, dokumenty, dokument, plakát, textové dokumenty, seminární práce, Twitter, časopis, Adobe Illustrator, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Ortodoxní katedrála ke stáhnutí, vektorový obrázek Červené zelí zdarma nebo vektorový obrázek Žlutá složka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.