Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapradí, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapradí zdarma ke stažení

Kapradí je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Kapradí stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kapradí? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapradí zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kapradí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapradí ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1576x1600
1261x1280
788x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kapradí je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gabon ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Konev zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Křen ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, grafika, klipart, Rostliny, free, svg, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, Kapradí, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, škola, pozvánky, web, openOffice, referáty, textové dokumenty, fotokniha, Facebook, dokumenty, Instagram, seminární práce, avatar, PowerPoint, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Pozor trollové ke stáhnutí, vektor Zavináč zdarma nebo obrázek Ústřičník velký ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.