Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapradí, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapradí zdarma ke stažení

Kapradí je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Kapradí stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kapradí? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapradí zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kapradí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapradí ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1576x1600
1261x1280
788x800
493x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 901 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kapradí patří do sekce Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Namibie zdarma Podívejte se i na vektor Marakas ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zamilovaný pár ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, kliparty, ilustrace, grafika, cliparts, Rostliny, free, Kapradí, ke stažení, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: office, škola, inkscape, profil, památník, pozvánky, časopis, dokument, Adobe Illustrator , plakáty, články, word, profilovka, referáty, blog, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Žluté slunéčko zdarma, obrázek Stříhání vlasů ke stažení nebo klipart Uklízečka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.