Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Kapradí (Rostliny) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapradí k bezplatnému stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kapradí. Klipart Kapradí je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kapradí? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapradí zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kapradí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapradí ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1576x1600
1261x1280
788x800
493x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 901 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Andy

Sdílejte klipart nazvaný Kapradí s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Kapradí je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Včelky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bill Clinton zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Netopýrek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, ke stažení, obrázek, download, Kapradí, vektorový obrázek, free, zdarma, Rostliny, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, brožury, diplomová práce, památník, diář, avatar, seminární práce, Instagram, koláž, office, plakát, pozvánky, blog, textové dokumenty, referáty, web, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Mula ke stáhnutí, obrázek Didgeridoo ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Žena v práci zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.