Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jablko (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jablko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jablko. Obrázek Jablko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jablko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 215 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Chrisdesign

Líbí se vám klipart Jablko? Pak se podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Jablko patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dýně major ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Štír ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Neurologické kladívko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, obrázek, Jablko, Jablko, zdarma, grafika, kliparty, svg, vektorový obrázek, cliparts, Ovoce, free, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, etikety, referáty, fotokniha, památník, profilovka, kalendář, word, web, PowerPoint, corelDraw, články, dokumenty, webové stránky, diář, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Červená helikoptéra ke stažení, vektor Digitální číslo 0 ke stažení nebo obrázek Bonbon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.