Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jablko (Ovoce) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jablko zdarma ke stažení

Jablko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Jablko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jablko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Chrisdesign

Obrázek, klipart pojmenovaný Jablko můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Jablko se nachází v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Stodola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedí smajlíci zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zipový jezdec ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Ovoce, ilustrace, vektor, Jablko, ke stáhnutí, kliparty, free, svg, zdarma, cliparts, grafika, Jablko, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, profil, blog, seminární práce, eshop, časopis, etikety, wordpress, office, Twitter, památník, Adobe Illustrator, pozvánky, plakáty, textové dokumenty, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Srdíčko ke stáhnutí, klipart Štípátko na nehty zdarma nebo ilustrace Zákaz vstupu zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.