Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Jablko (Ovoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jablko zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jablko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Zamlouvá se vám obrázek Jablko? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 215 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Chrisdesign

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jablko s ostatními prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Jablko se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jeskyně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čokoládový dort ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Hlásná trouba ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Jablko, zdarma, ke stažení, kliparty, download, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, Jablko, free, grafika, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: etikety, brožury, PowerPoint, Zoner Callisto, blog, profil, prezentace, wordpress, vizitky, Adobe Illustrator, časopis, openOffice, avatar, video, office, Pinterest, vstupenky

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Pacient ke stažení, ilustrace Radiové vlny ke stáhnutí nebo vektorový obrázek DRAFT ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.