Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Řadové domy (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Řadové domy zdarma ke stažení

Řadové domy je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Řadové domy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řadové domy zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Řadové domy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řadové domy ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x506
1280x405
800x253
500x158
160x51

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 644 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rdevries

Tento obrázek s názvem (Řadové domy) můžete sdílet s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Řadové domy se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ošatka s vajíčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Anarchie ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart DOTX ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, svg, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, download, ke stáhnutí, Řadové domy, grafika, Řadové domy, cliparts, Stavby, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, Twitter, corelDraw, referáty, pozvánky, Instagram, dokument, plakát, textové dokumenty, dokumenty, památník, webové stránky, openOffice, diář, blog, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Sršeň ke stažení, vektorový obrázek Digitální znak T ke stažení nebo vektorový obrázek Notebook ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.