Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžový dárek (Vánoce) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžový dárek bezplatně ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Růžový dárek. Stahujte soubor Růžový dárek ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Růžový dárek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžový dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1548
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 056 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Růžový dárek můžete sdílet se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Růžový dárek je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zelený drak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koblihy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Keytar zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Růžový dárek, cliparts, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Růžový dárek, download, obrázek, svg, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, wordpress, katalog, corelDraw, Pinterest, plakát, koláž, bakalářská práce, profil, referáty, tiskoviny, pozvánky, openOffice, diplomová práce, textové dokumenty, Twitter, vizitky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Malé písmeno N zdarma, obrázek Příšera ke stáhnutí nebo vektor Eskymák ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.