Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžový dárek, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový dárek zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Růžový dárek. Kreslená ilustrace Růžový dárek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Růžový dárek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžový dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1548
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžový dárek je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bongo ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Osvětlení zdarma Mohl by vás také zajímat vektor PF 2020 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, free, svg, Vánoce, Růžový dárek, vektor, vektorový obrázek, kliparty, klipart, Růžový dárek

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokumenty, referáty, prezentace, webové stránky, Instagram, openOffice, pozvánky, články, web, blog, časopis, škola, textové dokumenty, avatar, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Váhy ke stáhnutí, klipart Oranžový netopýr zdarma nebo ilustrace Hawker Tempest ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.