Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tráva, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tráva zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tráva. Kreslená ilustrace Tráva je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tráva? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Tráva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1276x1280
797x800
498x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tráva se nachází v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace IMG ke stažení Podívejte se i na klipart USB DVD mechanika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mangostana lahodná zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, ke stáhnutí, obrázek, grafika, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, vektor, ilustrace, download, klipart, Tráva, Tráva, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Facebook, webové stránky, PowerPoint, dokument, textové dokumenty, časopis, openOffice, blog, škola, referáty, word, profil, Twitter, office, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Televize ke stažení, ilustrace Poslední minuty ke stáhnutí nebo vektor Havíř zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.