Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tráva, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tráva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tráva. Vektorová ilustrace Tráva je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Tráva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1276x1280
797x800
498x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tráva se nachází v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Veka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Štít lásky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa USA ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, obrázek, vektorový obrázek, free, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, vektor, grafika, Rostliny, Tráva, svg, Tráva, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Instagram, pozvánky, inkscape, openOffice, plakáty, profil, avatar, profilovka, památník, články, webové stránky, word, corelDraw, Pinterest, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Jemen ke stáhnutí, ilustrace Valentýnské blahopřání zdarma nebo vektor Jahodník ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.