Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tráva, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tráva zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tráva. Kreslená ilustrace Tráva je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tráva? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tráva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1276x1280
797x800
498x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tráva je v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Anděl ke stažení Podívejte se i na ilustrace Strašidelný dům ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ghana zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, Rostliny, vektor, Tráva, zdarma, vektorový obrázek, svg, download, Tráva, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, blog, word, Facebook, památník, články, Twitter, plakáty, corelDraw, plakát, časopis, dokumenty, office, profil, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Ptáček ke stažení, vektor Bez lepku ke stáhnutí nebo obrázek Zlatá ryba zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.