Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tráva, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tráva zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tráva. Kreslená ilustrace Tráva je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tráva? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tráva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tráva ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1276x1280
797x800
498x500
159x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tráva patří do sekce Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ozdoba se stromky zdarma Podívejte se i na vektor Webkamera ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zeleninové srdce ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Rostliny, vektor, grafika, klipart, free, obrázek, Tráva, download, vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, kliparty, Tráva, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Facebook, corelDraw, referáty, textové dokumenty, památník, fotokniha, seminární práce, avatar, blog, Twitter, openOffice, plakát, inkscape, dokumenty, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Dominikánská republika zdarma, obrázek Květák ke stažení nebo klipart Světová mapa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.