Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dirigent (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dirigent stahujte zdarma

Dirigent je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Dirigent je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Dirigent? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dirigent zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dirigent ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dirigent ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 795 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Dirigent? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Dirigent patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Baseballistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené C ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Tyrkysové auto ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrace, vektor, cliparts, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, download, klipart, Dirigent, Muži, free, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, magazín, dokument, kalendář, vizitky, web, Twitter, inkscape, letáky, video, etikety, plakát, deníček, corelDraw, památník, office, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Černá medúza ke stažení, ilustrace Rusko ke stáhnutí nebo obrázek Cirkus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.