Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Detektor radonu (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor radonu zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Detektor radonu. Vektorová ilustrace Detektor radonu je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Detektor radonu? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor radonu zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Detektor radonu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor radonu ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1002
800x626
500x391
160x125

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 620 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Juhele

Líbí se vám klipart Detektor radonu? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Detektor radonu se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hasičská stanice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa pokladu ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart APK ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, ke stažení, kliparty, Detektor radonu, ke stáhnutí, zdarma, grafika, vektor, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, Detektor radonu

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, kalendář, časopis, diář, Pinterest, Instagram, dokument, dokumenty, PowerPoint, web, profilovka, eshop, pozvánky, blog, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Snubní prsteny ke stažení, vektorový obrázek Červené H ke stažení nebo vektorový obrázek Che Guevara ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.