Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Paprika, Zelenina do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Paprika zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Paprika. Klipart Paprika je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Paprika? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
436x1280
272x800
170x500
54x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 819 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Paprika je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žena za volantem zdarma Podívejte se i na obrázek Neptun ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Červené Z ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, kliparty, svg, Zelenina, vektor, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, cliparts, obrázek, zdarma, Paprika

Doporučené použití klipartu: inkscape, fotokniha, časopis, word, Pinterest, Adobe Illustrator , Facebook, corelDraw, památník, avatar, webové stránky, pozvánky, Instagram, profil, seminární práce, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Námořník zdarma, klipart Dwight Eisenhower ke stažení nebo ilustrace Kuš ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.