Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Paprika, Zelenina do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Paprika zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Paprika. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Paprika ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
436x1280
272x800
170x500
54x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 819 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Paprika je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tlamovec spící zdarma Podívejte se i na ilustrace Stařena ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Červené auto ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Paprika, zdarma, svg, obrázek, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, kliparty, ilustrace, Paprika, ilustrační obrázek, klipart, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakát, plakáty, office, Adobe Illustrator , blog, openOffice, škola, referáty, dokument, webové stránky, dokumenty, web, corelDraw, word, profilovka

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kytička zdarma, vektor Mapa Mexika ke stažení nebo obrázek Chilli ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.