Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek DOCX, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DOCX zdarma ke stažení

DOCX je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek DOCX nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DOCX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart DOCX ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DOCX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1495x1600
1197x1280
748x800
467x500
150x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 876 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek DOCX se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Poslední minuty ke stažení Podívejte se i na klipart Červená karkulka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Upír zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, DOCX, svg, obrázek, cliparts, kliparty, klipart, free, ilustrace, download, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, webové stránky, web, seminární práce, profil, časopis, pozvánky, Pinterest, kalendář, Adobe Illustrator , Instagram, openOffice, prezentace, dokument, word, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vlašské ořechy ke stažení, ilustrace Plačící smajlík ke stáhnutí nebo vektor SLDM zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.