Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart DOCX (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DOCX zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný DOCX. Obrázek DOCX je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DOCX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DOCX ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DOCX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1495x1600
1197x1280
748x800
467x500
150x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 876 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli DOCX s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek DOCX patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Amor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sklenice s pivem zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Skalpel ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, Symboly, vektor, free, DOCX, download, cliparts, klipart, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, Instagram, wordpress, avatar, Twitter, profilovka, prezentace, Adobe Illustrator, corelDraw, openOffice, pozvánky, dokument, články, referáty, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Sbíječka ke stáhnutí, ilustrace Dítě v kostýmu zdarma nebo klipart Větrná turbína zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.