Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šimpanz, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šimpanz zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Šimpanz. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Šimpanz ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Šimpanz? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šimpanz zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šimpanz ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šimpanz ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1036x1600
829x1280
518x800
324x500
104x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šimpanz se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sýrové srdce ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Smaragd zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rychlovlak ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, cliparts, svg, klipart, grafika, ilustrace, obrázek, download, vektorový obrázek, Šimpanz, zdarma, Zvířata, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, škola, prezentace, dokumenty, Adobe Illustrator , fotokniha, referáty, profilovka, Pinterest, openOffice, časopis, inkscape, textové dokumenty, profil, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Surikata ke stáhnutí, obrázek Modré zvonečky zdarma nebo klipart Citroen GS ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.