Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cukroví (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cukroví zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cukroví. Klipart Cukroví je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cukroví ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x769
800x481
500x301
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 088 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Cukroví s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Cukroví patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Novoročenka 2022 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Maniok zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelená ozdoba ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, ilustrace, Cukroví, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, Jídlo, Cukroví, svg, free, ke stáhnutí, grafika, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, diář, video, web, blog, škola, Adobe Illustrator, Twitter, referáty, kalendář, památník, textové dokumenty, časopis, inkscape, etikety, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Warszawa 210 ke stáhnutí, ilustrace Šedí smajlíci zdarma nebo klipart Oranžová složka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.