Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cukroví, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cukroví zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Cukroví. Obrázek Cukroví je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Cukroví? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Cukroví ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x769
800x481
500x301
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 088 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cukroví se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strašidelný hrad ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zdravotní sestra zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pávík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, kliparty, download, Cukroví, grafika, Jídlo, vektorový obrázek, free, klipart, ilustrace, Cukroví, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, PowerPoint, dokumenty, památník, seminární práce, word, inkscape, plakát, referáty, textové dokumenty, Facebook, Twitter, profil, avatar, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Šídlo ke stáhnutí, ilustrace Sovětské vajíčko zdarma nebo vektor Růžová stužka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.