Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cukroví (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cukroví zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cukroví. Klipart Cukroví je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cukroví? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Cukroví ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x769
800x481
500x301
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 088 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Cukroví? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Cukroví se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žluté kytky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sterilovaná zelenina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dámské toalety zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Jídlo, obrázek, ilustrace, klipart, free, download, grafika, ke stáhnutí, vektor, Cukroví, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, PowerPoint, časopis, plakát, diář, blog, eshop, openOffice, památník, webové stránky, pozvánky, dokument, plakáty, office, Adobe Illustrator, video

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Poslední minuty zdarma, obrázek, klipart Hnědé vejce ke stáhnutí nebo vektorový klipart 20 Euro ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.