Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cukroví (Jídlo) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cukroví zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cukroví. Klipart Cukroví je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cukroví ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x769
800x481
500x301
160x96

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 088 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Cukroví? Potom se podělte se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Cukroví patří do sekce Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Petriho miska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červenka obecná ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Červené D ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, cliparts, free, ke stažení, grafika, obrázek, download, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, Cukroví

Doporučené použití klipartu: prezentace, profilovka, Facebook, profil, škola, plakáty, diář, kalendář, články, webové stránky, PowerPoint, Twitter, inkscape, openOffice, referáty, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Pruhované vejce ke stažení, ilustrace Kamerun ke stažení nebo klipart Zákaz sezení ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.