Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cukroví, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cukroví zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Cukroví. Obrázek Cukroví je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Cukroví? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cukroví ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x769
800x481
500x301
160x96

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 088 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cukroví je v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak E ke stažení Podívejte se i na ilustrace POTX ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Strakaté srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, Cukroví, grafika, Cukroví, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, svg, ke stažení, free, Jídlo, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, openOffice, inkscape, plakát, referáty, kalendář, fotokniha, škola, Twitter, časopis, webové stránky, profilovka, Adobe Illustrator , web, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Netopýři ke stažení, vektor Salvador ke stáhnutí nebo obrázek Květy zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.