Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cukroví, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cukroví zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Cukroví. Obrázek Cukroví je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Cukroví? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cukroví ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x769
800x481
500x301
160x96

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 088 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cukroví je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brukev zdarma Podívejte se i na ilustrace Kapitol ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sněhová vločka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cukroví, Cukroví, Jídlo, vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, grafika, vektor, klipart, download, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, Twitter, plakát, Facebook, textové dokumenty, dokumenty, dokument, profil, články, Adobe Illustrator , pozvánky, referáty, corelDraw, fotokniha, plakáty, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Tower Bridge zdarma, vektor Sigmund Freud ke stažení nebo obrázek Ředkve ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.