Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cukroví, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cukroví zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Cukroví. Obrázek Cukroví je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Cukroví? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cukroví ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x769
800x481
500x301
160x96

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 088 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cukroví je v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sexy žena ke stažení Podívejte se i na ilustrace Formát PDF ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hugh Jackman zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, Cukroví, cliparts, klipart, Jídlo, vektorový obrázek, download, grafika, free, ilustrace, zdarma, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, pozvánky, Pinterest, openOffice, plakáty, textové dokumenty, web, kalendář, seminární práce, prezentace, fotokniha, Facebook, profil, inkscape, referáty, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Potápěč ke stažení, vektor Straka ke stáhnutí nebo obrázek Lokomotiva zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.