Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Cukroví (Jídlo) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cukroví zadarmo ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Cukroví. Klipart Cukroví je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Cukroví? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cukroví ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x769
800x481
500x301
160x96

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 088 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Cukroví s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Cukroví je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Žebrák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rybí kost zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Download ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cukroví, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, grafika, download, kliparty, Jídlo, Cukroví, vektorový obrázek, svg, ilustrace, free, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: manuály, corelDraw, Instagram, textové dokumenty, Pinterest, wordpress, referáty, Facebook, bakalářská práce, památník, office, eshop, PowerPoint, word, video, fotokniha, letáky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Srdíčka ke stáhnutí, vektorový obrázek Elektrický šroubovák zdarma nebo vektor Irská whiskey zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.