Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cukroví, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cukroví zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Cukroví. Obrázek Cukroví je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Cukroví? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cukroví ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x769
800x481
500x301
160x96

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 088 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cukroví se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Martináč měsíčitý ke stáhnutí Podívejte se i na vektor ODS zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sýr ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, kliparty, obrázek, Cukroví, ke stáhnutí, free, klipart, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, ke stažení, download, svg, Cukroví

Doporučené použití klipartu: seminární práce, pozvánky, corelDraw, word, Twitter, openOffice, blog, kalendář, webové stránky, avatar, fotokniha, profil, office, PowerPoint, prezentace, web

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vánoční cukroví ke stáhnutí, obrázek Rovníková Guinea zdarma nebo klipart Rudá ozdoba ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.