Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cukroví, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cukroví zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Cukroví. Klipart Cukroví je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Cukroví ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cukroví ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x769
800x481
500x301
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 088 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cukroví se nachází v sekci Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace GPS Navigace ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Jižní Súdán zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Švýcarský nůž ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, svg, klipart, ilustrace, obrázek, Cukroví, Jídlo, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Cukroví, vektor

Doporučené použití klipartu: web, články, avatar, pozvánky, word, dokument, prezentace, Adobe Illustrator , Twitter, fotokniha, profilovka, openOffice, Instagram, plakáty, památník, blog

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mince 1 euro ke stáhnutí, ilustrace Galgán nachový zdarma nebo vektor Vejce kačenka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.