Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Adventní svíčky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Adventní svíčky. Klipart Adventní svíčky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní svíčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: PhilipBarrington

Sdílejte obrázek, klipart Adventní svíčky se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Adventní svíčky je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zelená ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční jmenovka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Sókratés zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, kliparty, vektor, download, free, obrázek, ilustrace, Adventní svíčky, grafika, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, fotokniha, Facebook, blog, inkscape, památník, Twitter, openOffice, Instagram, prezentace, referáty, wordpress, profilovka, plakát, Adobe Illustrator, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Důchodkyně milují PC zdarma, obrázek Klíště ke stáhnutí nebo vektor Parní vláček ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.