Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Adventní svíčky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Adventní svíčky. Klipart Adventní svíčky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Adventní svíčky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní svíčky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: PhilipBarrington

Sdílejte klipart nazvaný Adventní svíčky s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Adventní svíčky patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Recepční ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá klávesnice zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Oko Prozřetelnosti ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Vánoce, kliparty, ke stáhnutí, free, Adventní svíčky, cliparts, grafika, obrázek, Adventní svíčky, vektor, zdarma, download, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, textové dokumenty, blog, office, Twitter, dokumenty, eshop, video, inkscape, Adobe Illustrator, Pinterest, openOffice, články, webové stránky, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Atari Lynx ke stáhnutí, vektor Šašlik zdarma nebo obrázek Šedý stromeček zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.