Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svíčky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Adventní svíčky. Klipart Adventní svíčky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní svíčky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Adventní svíčky je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jed ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Čokoláda zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Namibie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Adventní svíčky, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, svg, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, ke stažení, kliparty, Vánoce, free, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, referáty, webové stránky, Pinterest, profil, časopis, dokumenty, prezentace, dokument, textové dokumenty, blog, Adobe Illustrator , pozvánky, office, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zrzka ke stáhnutí, vektor Motorkářská helma zdarma nebo obrázek Citroen Ami6 ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.