Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svíčky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Adventní svíčky. Obrázek Adventní svíčky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Adventní svíčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Adventní svíčky se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vražda ke stažení Podívejte se i na klipart Tramvaj ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vafle zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, free, download, ilustrace, Adventní svíčky, vektorový obrázek, svg, Adventní svíčky, obrázek, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, články, seminární práce, office, PowerPoint, Twitter, časopis, web, referáty, webové stránky, Instagram, avatar, inkscape, profilovka, plakáty, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Les ke stažení, ilustrace Zamilované psaníčko ke stáhnutí nebo vektor Mrkve zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.