Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Adventní svíčky (Vánoce) ke stažení

Obrázek, klipart Adventní svíčky ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Adventní svíčky. Kreslená ilustrace Adventní svíčky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adventní svíčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: PhilipBarrington

Obrázek, klipart pojmenovaný Adventní svíčky můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Adventní svíčky patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Běžící srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční balíček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vysoké kolo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Vánoce, obrázek, cliparts, ilustrace, Adventní svíčky, Adventní svíčky, grafika, ke stažení, vektor, svg, download, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, Zoner Callisto, Facebook, Adobe Illustrator, dokument, Twitter, openOffice, fotografie, vstupenky, diplomová práce, památník, pozvánky, wordpress, logo, blog, magazín, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Miluji hudbu zdarma, klipart JAR ke stažení nebo obrázek Hydrant ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.