Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svíčky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Adventní svíčky. Obrázek Adventní svíčky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Adventní svíčky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Adventní svíčky se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ostružina ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Papuchalk zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hydrant ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Vánoce, Adventní svíčky, klipart, zdarma, kliparty, vektor, Adventní svíčky, free, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, Instagram, Twitter, openOffice, web, webové stránky, Facebook, plakát, fotokniha, blog, office, word, corelDraw, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Ozdoba s vločkou ke stáhnutí, ilustrace Modré vajíčko zdarma nebo vektor Infračervené záření ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.