Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svíčky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Adventní svíčky. Klipart Adventní svíčky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adventní svíčky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Adventní svíčky se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Andorra ke stažení Podívejte se i na vektor 5 euro centů ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Myšlenky na Vánoce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, ke stažení, vektor, download, Adventní svíčky, Vánoce, kliparty, klipart, free, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, prezentace, Pinterest, web, textové dokumenty, corelDraw, inkscape, škola, Instagram, plakát, Facebook, seminární práce, word, PowerPoint, fotokniha, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Větroměr ke stažení, obrázek Éclair ke stáhnutí nebo klipart Kongo zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.