Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdíčka (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdíčka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Srdíčka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Srdíčka ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x447
1280x358
800x224
500x140
160x45

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 882 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: buggi

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Srdíčka s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Srdíčka se nachází v sekci Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gerald Ford ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ohlašovna požáru zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Video složka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, grafika, obrázek, vektorový obrázek, Srdíčka, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, free, cliparts, zdarma, Srdíčka, ilustrace, Láska

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokumenty, fotokniha, pozvánky, referáty, eshop, Facebook, corelDraw, plakáty, kalendář, škola, word, profilovka, PowerPoint, Pinterest, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kouření zakázáno ke stáhnutí, ilustrace Citroen 2 CV zdarma nebo klipart Zahradní bazén zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.