Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčka, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčka zdarma ke stažení

Srdíčka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x447
1280x358
800x224
500x140
160x45

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 882 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: buggi

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Srdíčka je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Japonsko ke stažení Podívejte se i na obrázek 10 Euro ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kamion zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, zdarma, klipart, Srdíčka, ilustrace, download, vektor, ilustrační obrázek, free, grafika, Láska, kliparty, Srdíčka, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, office, památník, plakáty, fotokniha, Pinterest, plakát, textové dokumenty, profilovka, blog, inkscape, corelDraw, časopis, škola, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Vejce ke stažení, klipart Smažené krevety ke stáhnutí nebo ilustrace Veselý Santa zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.