Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdíčka (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčka zdarma ke stažení

Srdíčka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Srdíčka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x447
1280x358
800x224
500x140
160x45

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 882 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: buggi

Líbí se vám klipart Srdíčka? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Srdíčka se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Arkansas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chleba ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Šedivá mašle ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, svg, obrázek, kliparty, Srdíčka, grafika, ilustrace, free, Láska, Srdíčka, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, web, corelDraw, Adobe Illustrator, referáty, webové stránky, časopis, dokument, seminární práce, openOffice, eshop, prezentace, plakáty, office, kalendář, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Pouta ke stažení, vektorový obrázek SAV ke stažení nebo vektorový obrázek 2019 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.