Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčka, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčka zdarma ke stažení

Srdíčka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x447
1280x358
800x224
500x140
160x45

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 882 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: buggi

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdíčka je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tapír ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Třešně zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Radioaktivita ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, download, vektorový obrázek, Srdíčka, Srdíčka, cliparts, svg, ke stažení, zdarma, free, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, webové stránky, Twitter, plakáty, blog, openOffice, články, škola, word, seminární práce, inkscape, PowerPoint, profil, kalendář, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Váleček ke stáhnutí, vektor Belize zdarma nebo obrázek Monstrance ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.