Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčka, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Srdíčka. Obrázek Srdíčka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Srdíčka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x447
1280x358
800x224
500x140
160x45

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 882 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: buggi

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Srdíčka se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Datel ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Leopard zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mexické vejce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, svg, obrázek, Srdíčka, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, ilustrace, Srdíčka, vektorový obrázek, cliparts, vektor, grafika, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, Adobe Illustrator , openOffice, plakát, dokumenty, blog, word, pozvánky, office, web, profilovka, škola, kalendář, profil, seminární práce, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Brusinky ke stáhnutí, ilustrace Mapa Itálie zdarma nebo vektor Heliotrop ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.