Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčka, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčka zdarma ke stažení

Srdíčka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x447
1280x358
800x224
500x140
160x45

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 882 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: buggi

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdíčka patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žampiony zdarma Podívejte se i na vektor Afghánistán ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Farma ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, grafika, free, klipart, vektorový obrázek, kliparty, vektor, Srdíčka, svg, Srdíčka, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokumenty, blog, Facebook, PowerPoint, referáty, časopis, avatar, fotokniha, profil, plakáty, word, corelDraw, plakát, Adobe Illustrator , Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Jabko zdarma, obrázek Muchomůrka tygrovaná ke stažení nebo klipart Klíště ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.