Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vodní želva (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vodní želva stahujte zdarma

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vodní želva. Vektorová ilustrace Vodní želva je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní želva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vodní želva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní želva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x777
1280x621
800x388
500x243
160x78

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 384 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ruthirsty

Tento obrázek s názvem (Vodní želva) můžete sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Vodní želva je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modrý dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 5 Euro ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Francie ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, Vodní želva, Vodní želva, grafika, klipart, ilustrace, download, kliparty, free, ilustrační obrázek, Zvířata

Doporučené použití klipartu: referáty, manuály, profil, word, textové dokumenty, Zoner Callisto, seminární práce, fotografie, etikety, pozvánky, brožury, Pinterest, inkscape, avatar, webové stránky, web, wordpress

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Nápojový automat ke stažení, klipart Kádinka ke stažení nebo ilustrace Klíč od auta ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.