Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Holicí strojek, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holicí strojek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Holicí strojek. Klipart Holicí strojek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holicí strojek zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Holicí strojek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holicí strojek ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1286
1280x1029
800x643
500x402
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 755 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Holicí strojek se nachází v sekci Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ohňostroj ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Transamerica Pyramid zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Happy Halloween ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, download, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Přístroje, Holicí strojek, cliparts, svg, ke stáhnutí, klipart, Holicí strojek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, dokumenty, PowerPoint, referáty, textové dokumenty, památník, dokument, inkscape, corelDraw, word, pozvánky, profil, Twitter, Facebook, plakát, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Česnek ke stáhnutí, ilustrace Citroen 2CV zdarma nebo vektor Červený smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.