Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovocné srdíčko, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Ovocné srdíčko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ovocné srdíčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovocné srdíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovocné srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x453
160x145

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 440 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ovocné srdíčko je v sekci Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dvouzubec černoplodý ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pizza ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Narozeniny zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, cliparts, grafika, vektor, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, klipart, Ovocné srdíčko, Ovocné srdíčko, download, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, časopis, dokumenty, Facebook, prezentace, referáty, plakáty, corelDraw, profilovka, word, seminární práce, webové stránky, Adobe Illustrator , profil, fotokniha, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Zrzka ke stažení, vektor Angrešt ke stáhnutí nebo obrázek Sněhová vločka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.