Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Ovocné srdíčko (Láska) zadarmo

Obrázek, klipart Ovocné srdíčko zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ovocné srdíčko. Obrázek Ovocné srdíčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ovocné srdíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Ovocné srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x453
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 440 285 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ovocné srdíčko sdílet s kolegy na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Vektorový obrázek Ovocné srdíčko patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tmavomodrá stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 7 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Menora zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ke stažení, vektor, Ovocné srdíčko, klipart, zdarma, obrázek, free, Ovocné srdíčko, vektorový obrázek, svg, grafika, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: etikety, dokument, prospekty, Pinterest, logo, plakát, vstupenky, kalendář, openOffice, word, škola, web, eshop, Facebook, plakáty, Instagram, manuály

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Slavnostní přípitek zdarma, ilustrace Moa ke stažení nebo klipart Berneška kanadská ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.