Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovocné srdíčko, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Ovocné srdíčko. Kreslená ilustrace Ovocné srdíčko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Ovocné srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x453
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 440 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ovocné srdíčko patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jaguár zdarma Podívejte se i na klipart Květinové srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Byznysmen ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Ovocné srdíčko, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, vektor, svg, ke stáhnutí, download, zdarma, kliparty, Láska, obrázek, Ovocné srdíčko, klipart

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, časopis, plakát, profil, web, Pinterest, profilovka, památník, blog, corelDraw, Twitter, škola, textové dokumenty, Adobe Illustrator , PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i klipart Suši zdarma, ilustrace Žlutý stromeček ke stažení nebo vektor Polibek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.