Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovocné srdíčko, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Ovocné srdíčko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ovocné srdíčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovocné srdíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovocné srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x453
160x145

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 440 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ovocné srdíčko je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Paul von Hindenburg ke stažení Podívejte se i na ilustrace Beránek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Grilování zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, Láska, download, Ovocné srdíčko, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, klipart, free, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, Pinterest, profil, profilovka, časopis, word, webové stránky, památník, Facebook, PowerPoint, textové dokumenty, inkscape, články, plakát, dokument, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Kořeny ke stažení, vektor Komunismus ke stáhnutí nebo obrázek Zapalovač zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.