Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovocné srdíčko, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Ovocné srdíčko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ovocné srdíčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovocné srdíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovocné srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x453
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 440 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ovocné srdíčko je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zaoceánský parník ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Květiny zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pizza Capricciosa ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, ke stažení, Ovocné srdíčko, obrázek, grafika, ke stáhnutí, vektor, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, free, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , office, články, web, kalendář, Instagram, openOffice, Pinterest, plakáty, seminární práce, referáty, webové stránky, památník, dokumenty, corelDraw, word

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Rudá ozdoba ke stáhnutí, vektor Sushi s mořskou řasou zdarma nebo obrázek Vánoční vystřihovánka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.