Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovocné srdíčko, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Ovocné srdíčko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ovocné srdíčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovocné srdíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ovocné srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x453
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 440 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ovocné srdíčko se nachází v sekci Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ježíš ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Barack Obama zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelený motýl ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovocné srdíčko, klipart, cliparts, download, zdarma, obrázek, ke stažení, Ovocné srdíčko, ke stáhnutí, grafika, kliparty, vektor, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotokniha, Twitter, seminární práce, památník, články, prezentace, inkscape, office, openOffice, web, plakát, dokument, webové stránky, referáty, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Bandoneón ke stáhnutí, obrázek Džusík zdarma nebo klipart Žluté dýně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.