Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ovocné srdíčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ovocné srdíčko. Pakliže si chcete obrázek Ovocné srdíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ovocné srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x453
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 440 285 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Ovocné srdíčko) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Ovocné srdíčko je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Donuty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nigérie ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené A ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, kliparty, grafika, Ovocné srdíčko, Láska, svg, vektorový obrázek, vektor, free, download, klipart, Ovocné srdíčko

Doporučené použití klipartu: Instagram, word, wordpress, webové stránky, avatar, etikety, články, památník, inkscape, Pinterest, Twitter, diář, blog, video, referáty, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Keni ke stažení, klipart Edward Snowden ke stažení nebo ilustrace Sada šroubováků ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.