Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovocné srdíčko, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Ovocné srdíčko. Kreslená ilustrace Ovocné srdíčko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ovocné srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x453
160x145

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 440 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ovocné srdíčko je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Francouzský buldoček ke stažení Podívejte se i na obrázek Zkumavky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor JS zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Láska, Ovocné srdíčko, klipart, kliparty, grafika, ke stáhnutí, Ovocné srdíčko, obrázek, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, download, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Instagram, avatar, Facebook, plakát, škola, fotokniha, word, časopis, plakáty, referáty, textové dokumenty, webové stránky, seminární práce, články, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Znak vodnář ke stažení, klipart Modrá kraslice ke stáhnutí nebo ilustrace Kaktus zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.