Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek AAC, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart AAC zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný AAC. Stahujte klipart AAC v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný AAC lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AAC zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek AAC ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AAC ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1337x1600
1069x1280
669x800
418x500
134x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 787 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart AAC je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sluneční brýle zdarma Podívejte se i na ilustrace MKV ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Oslava ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, klipart, ke stažení, cliparts, vektor, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, svg, ilustrační obrázek, kliparty, AAC

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, inkscape, avatar, Instagram, plakáty, fotokniha, web, dokumenty, prezentace, corelDraw, profilovka, openOffice, textové dokumenty, Twitter, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zelený brouk zdarma, vektor Vánoční stromky ke stažení nebo obrázek Studna ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.