Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kytice, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kytice. Pakliže si chcete obrázek Kytice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 346 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kytice se nachází v sekci Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cesmína ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Šipka dolů zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Přípona ODS ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, klipart, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, download, ke stažení, Kytice, grafika, Láska

Doporučené použití klipartu: corelDraw, památník, Adobe Illustrator , openOffice, profil, textové dokumenty, Instagram, word, fotokniha, seminární práce, avatar, Twitter, pozvánky, blog, škola, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Hrách setý ke stáhnutí, ilustrace Přípitek zdarma nebo vektor Voda ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.