Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytice (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice zdarma ke stažení

Kytice je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Klipart Kytice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1333x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 242 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: silvia2k1

Sdílejte klipart nazvaný Kytice s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Kytice patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Venezuely ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunečnice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šedá medúza ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, kliparty, ke stažení, ilustrace, zdarma, vektor, Láska, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, free, Kytice, grafika

Doporučené použití klipartu: katalog, etikety, články, fotokniha, plakáty, video, seminární práce, manuály, wordpress, office, škola, Twitter, Adobe Illustrator, deníček, eshop, brožury, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Středoafrická republika ke stáhnutí, vektorový klipart Farma ke stažení nebo klipart Pythagoras zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.