Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kytice (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kytice. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kytice ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1333x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 242 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: silvia2k1

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kytice se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Kytice se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dracena refexa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Auto cisterna ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Johannes Kepler ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, kliparty, Kytice, obrázek, klipart, download, grafika, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, vektor, Kytice, Láska

Doporučené použití klipartu: fotokniha, wordpress, textové dokumenty, webové stránky, video, památník, prezentace, etikety, PowerPoint, dokumenty, web, diář, Pinterest, avatar, pozvánky, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Strašidlo ke stažení, vektorový obrázek Santa Panda ke stažení nebo vektorový obrázek Azurová kraslice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.