Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kytice (Láska) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytice ke stažení zadarmo

Kytice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kytice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1333x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 242 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: silvia2k1

Tento obrázek s názvem (Kytice) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Kytice patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ferrari f458 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz zbraní ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Škoda 1000 MB ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, klipart, Kytice, download, free, vektor, zdarma, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, Láska, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, eshop, časopis, PowerPoint, brožury, profil, manuály, oznámení, kalendář, textové dokumenty, magazín, pozvánky, video, prezentace, dokument, deníček

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Elon Musk ke stažení, vektorový klipart Farma ke stažení nebo klipart Den matek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.