Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kytice (Láska) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kytice. Obrázek Kytice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kytice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 346 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: aungkarns

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kytice s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Kytice patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květinový dekor světlý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otto von Bismarck ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Karty kříže ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kytice, obrázek, Kytice, ke stáhnutí, grafika, klipart, ilustrační obrázek, svg, kliparty, Láska, free, zdarma, ilustrace, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: etikety, plakát, dokumenty, video, prezentace, plakáty, profil, Facebook, PowerPoint, profilovka, Twitter, avatar, kalendář, fotokniha, eshop, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Racek ke stažení, vektorový obrázek Zlaté G ke stažení nebo vektorový obrázek Kedluben ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.