Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Bílá kytara (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílá kytara zadarmo

Bílá kytara je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bílá kytara nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Bílá kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x518
1280x414
800x259
500x162
160x52

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 594 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Bílá kytara? Potom se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Bílá kytara patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vikingská loď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špendlíky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Plazmová televize zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, download, vektor, zdarma, grafika, svg, Bílá kytara, ilustrace, Hudba, free, Bílá kytara, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, památník, letáky, PowerPoint, referáty, Twitter, bakalářská práce, web, Zoner Callisto, eshop, webové stránky, kalendář, manuály, fotografie, pozvánky, Instagram, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Pryšec nádherný zdarma, vektorový obrázek Rubínový šperk zdarma nebo obrázek Abrahám ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.