Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Sluneční brýle (Přístroje) zadarmo

Obrázek, klipart Sluneční brýle zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Sluneční brýle. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Sluneční brýle v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluneční brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Sluneční brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluneční brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x926
1280x741
800x463
500x289
160x93

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: diamonjohn

Potěší nás, pokud budete tento klipart Sluneční brýle sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Sluneční brýle je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Malé písmeno V ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fotbalista ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Bílý jezdec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Sluneční brýle, klipart, kliparty, free, grafika, Přístroje, ke stažení, svg, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: katalog, dokumenty, profil, Twitter, web, koláž, openOffice, logo, prezentace, video, webové stránky, Facebook, kalendář, letáky, diář, tiskoviny, fotografie

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zlaté číslo 6 zdarma, obrázek Vitamín C ke stažení nebo ilustrace Dýně major ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.