Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sluneční brýle, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sluneční brýle zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Sluneční brýle. Pakliže si chcete obrázek Sluneční brýle stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluneční brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sluneční brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluneční brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x926
1280x741
800x463
500x289
160x93

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: diamonjohn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sluneční brýle je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Charlie Chaplin zdarma Podívejte se i na obrázek Zelená paprika ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hvězdička ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, svg, Přístroje, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, grafika, obrázek, Sluneční brýle, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, dokumenty, články, PowerPoint, blog, seminární práce, avatar, plakáty, prezentace, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Facebook, pozvánky, office, fotokniha, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zlaté srdce zdarma, klipart PET láhve ke stažení nebo ilustrace Plavkyně ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.