Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vrtačka (Nástroje) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vrtačka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Vrtačka. Stahujte klipart Vrtačka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vrtačka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Vrtačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1396
1280x1117
800x698
500x436
160x140

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 647 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: solo

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vrtačka s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Vrtačka patří do sekce Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červené D ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ovoce ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pozor, ježibaby! ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, ke stáhnutí, svg, vektor, grafika, Vrtačka, cliparts, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, download, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, eshop, etikety, wordpress, pozvánky, škola, fotokniha, web, office, textové dokumenty, památník, openOffice, inkscape, Instagram, seminární práce, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Los ke stažení, klipart Tahací harmonika ke stažení nebo ilustrace Marihuana zakázána ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.