Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vrtačka, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vrtačka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vrtačka. Kreslená ilustrace Vrtačka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Vrtačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1396
1280x1117
800x698
500x436
160x140

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 647 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: solo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vrtačka patří do sekce Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vuvuzela zdarma Podívejte se i na klipart Tryskáč ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Veselý sněhulák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, cliparts, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, download, Nástroje, grafika, vektor, zdarma, vektorový obrázek, Vrtačka, Vrtačka

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, Twitter, Instagram, fotokniha, prezentace, Adobe Illustrator , dokument, pozvánky, webové stránky, články, profilovka, inkscape, Facebook, referáty, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Aerobik zdarma, ilustrace Roštěná ke stažení nebo vektor Kleště ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.