Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Astronaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Astronaut zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Astronaut. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Astronaut ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Astronaut v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Astronaut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 779 883 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpneok

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Astronaut se nachází v sekci Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stuha autismus ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smajlík duch zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Strašidelný les ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, vektor, obrázek, Astronaut, ke stáhnutí, svg, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, grafika, klipart, ilustrace, Astronaut, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakáty, dokument, corelDraw, Instagram, PowerPoint, textové dokumenty, openOffice, plakát, webové stránky, Adobe Illustrator , články, office, pozvánky, profil, word

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zřícenina ke stáhnutí, ilustrace Uran zdarma nebo vektor Koliha ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.