Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Astronaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Astronaut zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Astronaut. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Astronaut ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Astronaut v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Astronaut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 779 883 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpneok

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Astronaut je v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Megafon zdarma Podívejte se i na ilustrace Klíč od auta ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Posuvné měřítko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ke stažení, kliparty, vektor, download, zdarma, Astronaut, ke stáhnutí, Astronaut, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prezentace, články, openOffice, web, word, corelDraw, inkscape, office, Pinterest, Instagram, PowerPoint, plakát, památník, blog, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Chleba zdarma, vektor Palec dolů ke stažení nebo obrázek Vánoční jmenovka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.