Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Astronaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Astronaut zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Astronaut. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Astronaut ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Astronaut v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Astronaut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 779 883 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpneok

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Astronaut je v kategorii Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak 9 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Květinový dekor zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Astronaut, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, ilustrace, cliparts, Astronaut, grafika, svg, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, Pinterest, škola, dokumenty, profil, webové stránky, inkscape, textové dokumenty, památník, word, seminární práce, časopis, pozvánky, plakáty, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Historická tramvaj ke stáhnutí, klipart Brazílie zdarma nebo ilustrace Retro vzducholoď ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.