Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Astronaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Astronaut zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Astronaut. Klipart Astronaut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Astronaut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 779 883 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpneok

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Astronaut je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slepičí vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kudlanka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Desetieurovka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, ilustrační obrázek, Astronaut, download, grafika, Astronaut, klipart, vektor, ilustrace, cliparts, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, avatar, pozvánky, články, plakát, Pinterest, dokument, inkscape, referáty, dokumenty, PowerPoint, památník, kalendář, fotokniha, corelDraw, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Růžový diamant ke stáhnutí, klipart Telefonní budka zdarma nebo ilustrace Filodendron ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.