Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Astronaut (Věda) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Astronaut zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Astronaut. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Astronaut. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Astronaut? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Astronaut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 779 883 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpneok

Zaujal vás náš klipart Astronaut? Potom se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Astronaut patří do sekce Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čokoládový donut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lotos ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Náhrobní kámen ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, Astronaut, ilustrace, free, vektor, Věda, zdarma, grafika, obrázek, Astronaut, vektorový obrázek, klipart, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, kalendář, inkscape, video, PowerPoint, seminární práce, avatar, Adobe Illustrator, Pinterest, profil, web, dokumenty, plakáty, office, škola

Mezi hezké kresby patří i vektor Plněné sušenky ke stažení, ilustrace Rozkvetlá třešeň ke stažení nebo klipart Oranžová květina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.