Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Astronaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Astronaut zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Astronaut. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Astronaut ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Astronaut v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Astronaut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 779 883 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpneok

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Astronaut se nachází v sekci Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční jmenovka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mapa Burkina Faso zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Muchomůrky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, kliparty, Astronaut, Astronaut, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, zdarma, download, grafika, cliparts, Věda, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, články, Instagram, avatar, word, kalendář, plakát, corelDraw, profil, pozvánky, Adobe Illustrator , office, časopis, PowerPoint, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vánoční perníčky ke stáhnutí, ilustrace Husa zdarma nebo vektor Meč ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.