Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gay symbol, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gay symbol zdarma ke stažení

Gay symbol je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Gay symbol lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gay symbol zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Gay symbol ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gay symbol ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1326
1280x1061
800x663
500x414
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 631 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Gay symbol se nachází v sekci Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Neznámý soubor ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Růžový krab zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Telefon ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, download, cliparts, Gay symbol, ilustrace, svg, Symboly, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, office, seminární práce, word, corelDraw, blog, škola, webové stránky, profil, openOffice, Pinterest, Twitter, Instagram, inkscape, plakáty, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Fraktálový stromeček ke stáhnutí, ilustrace Velikonoční přání zdarma nebo vektor Transamerica Pyramid ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.