Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modrá vlajka (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá vlajka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Modrá vlajka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá vlajka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrá vlajka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá vlajka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1536
1280x1229
800x768
500x480
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 741 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Modrá vlajka? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Modrá vlajka patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Olivový olej ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Drápy ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Bílý král ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Modrá vlajka, Symboly, ke stažení, svg, free, zdarma, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, dokument, office, corelDraw, seminární práce, kalendář, prezentace, plakát, škola, openOffice, Pinterest, Instagram, referáty, profil, PowerPoint, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor jin-jang ke stažení, ilustrace Povíjnice nachová ke stažení nebo klipart Jurij Gagarin ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.