Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Minerály, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Minerály zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Minerály. Klipart Minerály je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minerály zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Minerály ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minerály ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1391x1600
1113x1280
696x800
435x500
139x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Minerály se nachází v kategorii Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Balón ke stažení Podívejte se i na vektor Filmové srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Informace zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Minerály, ilustrace, klipart, obrázek, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, free, kliparty, svg, Minerály, Láska, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, plakát, články, profilovka, fotokniha, openOffice, časopis, Instagram, webové stránky, dokumenty, inkscape, profil, web, textové dokumenty, referáty, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Modré vajíčko ke stažení, obrázek Surinam ke stáhnutí nebo klipart Narozeninové číslo 4 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.