Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Minerály, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Minerály zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Minerály. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Minerály nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Minerály? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minerály zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Minerály ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minerály ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1391x1600
1113x1280
696x800
435x500
139x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Minerály je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mikroskop ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dárek se stuhou zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Lasagne ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Minerály, Láska, klipart, free, Minerály, ke stáhnutí, cliparts, vektor, ke stažení, zdarma, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, Pinterest, Instagram, Facebook, plakáty, seminární práce, fotokniha, avatar, plakát, dokument, články, časopis, PowerPoint, Twitter, blog, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Tykev ke stáhnutí, klipart Velikonoční vajíčka zdarma nebo ilustrace Štěně ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.