Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Minerály (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Minerály zdarma ke stažení

Minerály je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Minerály je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minerály zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Minerály ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minerály ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1391x1600
1113x1280
696x800
435x500
139x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 861 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: qubodup

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Minerály s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Minerály je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žluté fazole ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Větrná elektrárna ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Desktopový počítač ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Láska, ilustrační obrázek, zdarma, svg, Minerály, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, grafika, klipart, Minerály, ilustrace, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, pozvánky, profilovka, škola, plakát, corelDraw, plakáty, PowerPoint, wordpress, diář, webové stránky, inkscape, avatar, word, blog, referáty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zelený donut ke stažení, klipart Zlatá vločka ke stažení nebo ilustrace Skluzavka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.