Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Raketoplán, Doprava pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Raketoplán zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Raketoplán. Klipart Raketoplán je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Raketoplán? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Raketoplán zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Raketoplán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Raketoplán ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1084x1600
867x1280
542x800
338x500
108x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 158 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rejon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Raketoplán se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené E ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Roštěná zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový dárek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Raketoplán, Raketoplán, download, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, klipart, cliparts, ke stažení, Doprava, vektor, svg, vektorový obrázek, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, kalendář, dokumenty, plakát, inkscape, památník, textové dokumenty, seminární práce, webové stránky, články, referáty, profilovka, fotokniha, prezentace, Twitter, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Srdce z kláves ke stáhnutí, obrázek Slunečnicové pole zdarma nebo klipart Hugh Jackman ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.