Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zub (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zub zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zub. Klipart Zub je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zub zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zub ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zub ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1500x1600
1200x1280
750x800
469x500
150x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 584 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart Zub? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Zub je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kouření povoleno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý tulipán ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Rypadlo ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Zub, vektor, ke stáhnutí, Zub, vektorový obrázek, ke stažení, Ostatní, ilustrace, svg, klipart, kliparty, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, wordpress, pozvánky, plakáty, časopis, plakát, video, openOffice, Adobe Illustrator, dokument, etikety, blog, avatar, profil, webové stránky, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Lotos ke stažení, vektorový klipart Květinka ke stažení nebo obrázek, klipart Pozorovatelna ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.