Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Krteček (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krteček zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Krteček. Obrázek Krteček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krteček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krteček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krteček ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x715
1200x536
800x357
500x223
160x71

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 639 471 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Pearson Scott Foresman

Potěší nás, pokud budete tento klipart Krteček sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Krteček patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červená medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nekrmte trolly ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart SWF soubor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, Krteček, zdarma, ke stažení, klipart, Krteček, svg, vektor, free, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, články, webové stránky, corelDraw, openOffice, web, fotokniha, škola, seminární práce, etikety, video, wordpress, profilovka, textové dokumenty, PowerPoint, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Vysmátý smajlík zdarma, ilustrace Kompas ke stáhnutí nebo klipart Mapa Ukrajiny ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.