Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čínský drak (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čínský drak stahujte zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čínský drak. Klipart Čínský drak je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský drak zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čínský drak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský drak ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 437 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Čínský drak? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Čínský drak patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté E ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 4 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart URGENT ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, free, vektor, ilustrační obrázek, klipart, Čínský drak, zdarma, Čínský drak, Vánoce, download, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, prospekty, blog, Twitter, památník, Instagram, etikety, škola, diář, profil, office, oznámení, Adobe Illustrator, tiskoviny, textové dokumenty, Zoner Callisto

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Rohatý smajlík ke stažení, obrázek, klipart Houba ke stáhnutí nebo klipart Žlutí smajlíci ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.