Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čínský drak (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čínský drak zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čínský drak. Klipart Čínský drak je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čínský drak? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský drak zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čínský drak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský drak ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 437 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Čínský drak s dalšími lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Čínský drak je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Květinový stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený vrtulník zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Santa na saních ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, vektor, obrázek, ke stáhnutí, grafika, Vánoce, klipart, Čínský drak, free, svg, ilustrace, download, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, Adobe Illustrator, wordpress, pozvánky, profilovka, Pinterest, blog, Twitter, word, webové stránky, referáty, PowerPoint, video, eshop, plakát, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vodní želva ke stáhnutí, klipart Fialová kraslice zdarma nebo ilustrace Digitální znak R zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.