Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čínský drak, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čínský drak zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Čínský drak. Kreslená ilustrace Čínský drak je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský drak zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čínský drak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský drak ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 437 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čínský drak je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znak vodnář ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pytlík s bonbony zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Šedá složka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, klipart, svg, vektorový obrázek, ke stažení, Čínský drak, obrázek, cliparts, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, Vánoce, grafika, Čínský drak

Doporučené použití klipartu: avatar, památník, word, škola, fotokniha, časopis, Twitter, dokument, Pinterest, Adobe Illustrator , textové dokumenty, profil, seminární práce, články, PowerPoint, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Narozeninové číslo 9 ke stáhnutí, klipart Josif Stalin zdarma nebo ilustrace Růžový drahokam ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.