Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Invalida, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Invalida zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Invalida. Obrázek Invalida je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Invalida? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Invalida zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Invalida ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Invalida ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1363x1600
1091x1280
682x800
426x500
136x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 305 922 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Invalida je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart XLSX ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Afriky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Toustovač zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, grafika, Invalida, Muži, zdarma, obrázek, kliparty, vektor, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, Invalida

Doporučené použití klipartu: profilovka, blog, Adobe Illustrator , textové dokumenty, časopis, seminární práce, referáty, kalendář, články, Facebook, office, openOffice, Twitter, word, corelDraw, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Zelený stromeček ke stažení, klipart Takoyaki ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Malawi zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.