Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Koblihy (Jídlo) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koblihy zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Koblihy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Koblihy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koblihy zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Koblihy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koblihy ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 659 163 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Printerkiller

Potěší nás, pokud budete tento klipart Koblihy sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Koblihy je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mixer ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart UFO zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Sněžení ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Koblihy, ilustrace, ke stažení, Koblihy, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, cliparts, zdarma, obrázek, Jídlo, vektor, svg, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, Facebook, plakát, památník, openOffice, plakáty, časopis, fotokniha, diář, PowerPoint, web, blog, Pinterest, inkscape, profil, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Růžový slon ke stáhnutí, vektorový klipart Jamajka zdarma nebo obrázek, klipart Iglů zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.