Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Koblihy (Jídlo) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koblihy zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Koblihy. Klipart Koblihy je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koblihy zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Koblihy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koblihy ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 659 163 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Printerkiller

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Koblihy s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Koblihy je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Smoothie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Heliotrop ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Slovenska ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, download, vektor, obrázek, ke stažení, grafika, kliparty, cliparts, Koblihy, zdarma, Koblihy, klipart, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, letáky, vizitky, plakáty, vstupenky, kalendář, fotografie, textové dokumenty, eshop, Twitter, blog, tiskoviny, inkscape, video, logo, office

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Reportér ke stažení, obrázek Smutný smajlík ke stažení nebo ilustrace Harmonika ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty najdete také tam.