Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Monitor, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Monitor zdarma ke stažení

Monitor je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Monitor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Monitor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monitor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Monitor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monitor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Monitor se nachází v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Větrák ke stažení Podívejte se i na klipart Černá stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dýně major zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, Monitor, Monitor, obrázek, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektor, ke stažení, kliparty, Přístroje, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, blog, kalendář, články, plakát, openOffice, dokumenty, Instagram, seminární práce, profilovka, Pinterest, office, profil, textové dokumenty, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Filmové srdce ke stažení, ilustrace Nevěsta ke stáhnutí nebo vektor Zelená kraslice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.