Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Monitor, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Monitor zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Monitor. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Monitor ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monitor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Monitor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monitor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Monitor patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz spinnerů zdarma Podívejte se i na vektor Veselé vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace MP3 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, svg, vektorový obrázek, klipart, obrázek, Přístroje, Monitor, vektor, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, Monitor, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, avatar, časopis, škola, web, památník, Adobe Illustrator , profil, fotokniha, Pinterest, openOffice, dokument, Facebook, články, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Sigmund Freud zdarma, obrázek Monitor ke stažení nebo klipart Mapa Rwandy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.