Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Rudl (Doprava) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rudl zadarmo ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Rudl. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rudl zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rudl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rudl ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

712x1600
569x1280
356x800
222x500
71x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 888 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte obrázek, klipart Rudl s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Rudl se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Svinovací metr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Osciloskop zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vločky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zdarma, grafika, vektorový obrázek, Rudl, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, svg, free, vektor, Rudl, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, eshop, diář, Twitter, textové dokumenty, bakalářská práce, brožury, prezentace, wordpress, video, deníček, památník, Zoner Callisto, letáky, logo, blog, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek FLV ke stáhnutí, vektorový klipart Šedivá medúza ke stáhnutí nebo vektorový klipart Oranžový stromeček zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.