Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smajlík pirát (Smajlíci) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Smajlík pirát stahujte zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Smajlík pirát. Klipart Smajlík pirát je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík pirát zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík pirát ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1530x1600
1225x1280
766x800
478x500
153x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 717 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: zorro

Tento obrázek s názvem (Smajlík pirát) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Smajlík pirát je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Koťátko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Taco ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Vietnamu ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, vektor, ke stáhnutí, Smajlík pirát, ke stažení, svg, grafika, Smajlík pirát, Smajlíci, ilustrační obrázek, download, kliparty, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, profilovka, památník, dokumenty, Instagram, referáty, prezentace, avatar, openOffice, magazín, články, Adobe Illustrator, corelDraw, fotokniha, katalog, vizitky, Zoner Callisto

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek PHP ke stažení, vektor Benžo zdarma nebo vektor Report ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.