Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Ohryzek jablka (Ovoce) zadarmo

Obrázek, klipart Ohryzek jablka zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Ohryzek jablka. Kreslená ilustrace Ohryzek jablka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohryzek jablka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Ohryzek jablka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohryzek jablka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

734x1600
587x1280
367x800
230x500
73x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 123 150 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: revzack

Zaujal vás náš klipart Ohryzek jablka? Potom se podělte s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Ohryzek jablka patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Syrena 105 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rebarbora ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Utahu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, Ohryzek jablka, zdarma, ilustrace, kliparty, klipart, free, Ohryzek jablka, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, download, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, tiskoviny, video, plakáty, katalog, manuály, diplomová práce, vizitky, avatar, deníček, památník, office, vstupenky, corelDraw, profilovka, diář, Zoner Callisto

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Smrkající smajlík zdarma, vektor Hořící dům ke stáhnutí nebo klipart Kreslený pejsek ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.