Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ohryzek jablka (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ohryzek jablka zdarma ke stažení

Ohryzek jablka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ohryzek jablka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohryzek jablka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ohryzek jablka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohryzek jablka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

734x1600
587x1280
367x800
230x500
73x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 123 150 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: revzack

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ohryzek jablka sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Ohryzek jablka patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Plesnivé jídlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Brečící smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Charles Darwin zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ilustrační obrázek, Ovoce, download, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, obrázek, grafika, vektorový obrázek, Ohryzek jablka, vektor

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, plakát, avatar, diář, referáty, Pinterest, Instagram, eshop, škola, etikety, blog, office, plakáty, dokument, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Bruska zdarma, ilustrace Babizna ke stáhnutí nebo klipart Škaredá kytka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.