Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žlutá veverka (Zvířata) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Žlutá veverka bezplatně ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žlutá veverka. Doporučujeme stahovat obrázek Žlutá veverka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá veverka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutá veverka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá veverka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 837 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: szquirrel

Obrázek, klipart pojmenovaný Žlutá veverka můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Žlutá veverka se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Kanady ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Brouk roháč ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pestrobarevné srdce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Žlutá veverka, svg, vektorový obrázek, ilustrace, Žlutá veverka, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, grafika, kliparty, vektor, download, Zvířata, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, fotografie, diář, PowerPoint, word, Twitter, prezentace, eshop, vizitky, časopis, magazín, textové dokumenty, katalog, Instagram, prospekty, škola, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Digitální hodinky zdarma, ilustrace Tužka zdarma nebo vektorový klipart Dětská autosedačka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.