Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žlutá veverka (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutá veverka zdarma ke stažení

Žlutá veverka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorová ilustrace Žlutá veverka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá veverka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žlutá veverka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá veverka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 837 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: szquirrel

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Žlutá veverka s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Žlutá veverka je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kosmonaut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart USA ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Teleskop ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, obrázek, svg, Žlutá veverka, zdarma, cliparts, grafika, download, ke stažení, Zvířata, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Facebook, dokumenty, etikety, prezentace, diář, eshop, brožury, plakát, památník, avatar, dokument, katalog, plakáty, manuály, Adobe Illustrator, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Digitální znak C ke stažení, ilustrace Tužka zdarma nebo vektor Trick or treat ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.