Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžová mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová mašle zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Růžová mašle. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Růžová mašle ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x836
1280x669
800x418
500x261
160x84

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 233 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Růžová mašle s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Růžová mašle je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vánoční okurka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinový dekor světlý ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Bonsaj ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, free, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, Vánoce, ke stažení, vektor, Růžová mašle, ke stáhnutí, klipart, svg, Růžová mašle

Doporučené použití klipartu: openOffice, články, blog, Pinterest, seminární práce, dokument, inkscape, diář, plakát, wordpress, textové dokumenty, corelDraw, profilovka, etikety, avatar, Twitter

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Lilek ke stažení, klipart Šipka vlevo ke stažení nebo ilustrace Tmavé pivko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.