Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžová mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová mašle zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Růžová mašle. Vektorová ilustrace Růžová mašle je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Růžová mašle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x836
1280x669
800x418
500x261
160x84

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 233 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Růžová mašle sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Růžová mašle je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Plechovka s pivem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pentelka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak L zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růžová mašle, ke stažení, Vánoce, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, free, Růžová mašle, kliparty, grafika, ilustrace, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, škola, eshop, PowerPoint, pozvánky, avatar, časopis, dokument, corelDraw, etikety, seminární práce, fotokniha, web, Pinterest, dokumenty, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Rolničky zdarma, klipart Chemička ke stáhnutí nebo ilustrace Zelená stužka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.