Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová mašle, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová mašle zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Růžová mašle. Klipart Růžová mašle je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Růžová mašle? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžová mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x836
1280x669
800x418
500x261
160x84

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 233 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růžová mašle se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kružítko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Červené Y zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžové stuhy ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, svg, ilustrace, zdarma, Vánoce, klipart, kliparty, ke stáhnutí, vektor, download, Růžová mašle, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, referáty, PowerPoint, Adobe Illustrator , plakáty, dokument, blog, profilovka, office, seminární práce, Facebook, fotokniha, památník, články, word, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Vánoční dárky ke stáhnutí, obrázek Papuchalk zdarma nebo klipart Indie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.