Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžová mašle (Vánoce) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová mašle bezplatně ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Růžová mašle. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x836
1280x669
800x418
500x261
160x84

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 233 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Růžová mašle můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Růžová mašle se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Taiwanu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlověstný smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Vánoce, kliparty, download, zdarma, Růžová mašle, vektor, ke stažení, klipart, free, svg, Růžová mašle, obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, Facebook, památník, tiskoviny, profilovka, prezentace, články, vstupenky, blog, seminární práce, textové dokumenty, video, avatar, plakáty, bakalářská práce, logo, word

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek ODS soubor zdarma, vektorový klipart Venkovní teploměr ke stáhnutí nebo vektorový klipart Had ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.