Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Osobní váha (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Osobní váha zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Osobní váha. Stahujte klipart Osobní váha v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Osobní váha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osobní váha zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Osobní váha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osobní váha ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1598x1600
1279x1280
799x800
499x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 877 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: tom

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Osobní váha s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Osobní váha patří do sekce Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Strašidelný dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená paprika ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Asie ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, grafika, vektorový obrázek, kliparty, download, obrázek, ke stažení, Osobní váha, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, free, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, corelDraw, prezentace, dokument, webové stránky, dokumenty, web, fotokniha, diář, wordpress, památník, profilovka, seminární práce, PowerPoint, office, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Litvy ke stažení, klipart Strašák ke stažení nebo ilustrace Hrách setý ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.