Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Palec nahoru (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palec nahoru zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Palec nahoru. Klipart Palec nahoru je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Palec nahoru ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 567 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: skotan

Líbí se vám klipart Palec nahoru? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Palec nahoru je v kategorii Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lebka elegán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektrický zvonek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Škaredá kytka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, Palec nahoru, cliparts, ke stažení, Smajlíci, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, klipart, grafika, vektor, Palec nahoru, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, seminární práce, profilovka, avatar, Pinterest, dokument, eshop, word, památník, škola, video, prezentace, časopis, kalendář, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Albert Einstein ke stažení, ilustrace Šedé vajíčko ke stažení nebo klipart Steampunk srdce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.