Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Palec nahoru (Smajlíci) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Palec nahoru stahujte zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Palec nahoru. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Palec nahoru nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Palec nahoru? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palec nahoru ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 567 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: skotan

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Palec nahoru s rodinou a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Palec nahoru je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Chmel ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ovce ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kadeřávek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, Palec nahoru, vektorový obrázek, svg, kliparty, free, Smajlíci, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, plakát, časopis, škola, vstupenky, Adobe Illustrator, seminární práce, diplomová práce, profil, avatar, dokument, články, letáky, prezentace, wordpress, PowerPoint, fotografie

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Formát PDF ke stažení, obrázek Trumpetové dusítko ke stažení nebo ilustrace Jednokolka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.