Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Palec nahoru (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palec nahoru zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Palec nahoru. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Palec nahoru. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palec nahoru ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 567 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: skotan

Sdílejte obrázek, klipart Palec nahoru s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Palec nahoru je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek 50 Eurocentů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžový stromek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Zelí ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Palec nahoru, grafika, Palec nahoru, svg, kliparty, ke stáhnutí, Smajlíci, download, vektor, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: etikety, office, wordpress, web, články, diář, prezentace, video, word, památník, seminární práce, časopis, Twitter, pozvánky, openOffice, eshop

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Maki ke stáhnutí, vektorový klipart Zelený sršeň zdarma nebo obrázek, klipart Otakárek fenyklový zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.