Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Palec nahoru (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palec nahoru zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Palec nahoru. Vektorový obrázek Palec nahoru je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Palec nahoru ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 567 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: skotan

Líbí se vám klipart Palec nahoru? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Palec nahoru patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak 7 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Škoda Fabia ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Batole ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Smajlíci, Palec nahoru, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, Palec nahoru, klipart, ilustrace, svg, zdarma, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, blog, články, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, openOffice, inkscape, webové stránky, plakáty, avatar, dokument, video, Twitter, Instagram, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Maniok ke stažení, vektor Poutník s křížem ke stažení nebo obrázek Narozeninové číslo 6 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.