Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palec nahoru, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palec nahoru zdarma ke stažení

Palec nahoru je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Palec nahoru v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Palec nahoru? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palec nahoru ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 567 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: skotan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Palec nahoru je v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Diamant ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červené D ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Smažená vajíčka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, download, vektorový obrázek, Smajlíci, kliparty, free, cliparts, zdarma, Palec nahoru, ilustrační obrázek, Palec nahoru, grafika, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Adobe Illustrator , inkscape, blog, profil, Facebook, word, avatar, plakáty, prezentace, office, kalendář, pozvánky, dokumenty, památník, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Mandelík hajní ke stažení, vektor Brambora ke stáhnutí nebo obrázek Rumba koule zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.