Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palec nahoru, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palec nahoru zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Palec nahoru. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Palec nahoru ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Palec nahoru ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 567 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: skotan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Palec nahoru se nachází v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Email ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vánoční zvoneček zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Řazení ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Palec nahoru, Smajlíci, vektor, zdarma, grafika, ilustrace, kliparty, svg, vektorový obrázek, Palec nahoru, cliparts, download, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, kalendář, Instagram, Facebook, corelDraw, office, dokumenty, seminární práce, škola, referáty, textové dokumenty, profilovka, word, PowerPoint, Adobe Illustrator , profil

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Burák ke stáhnutí, ilustrace Malé písmeno A zdarma nebo vektor Nakrájená mrkev ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.