Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Magnet, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Magnet. Obrázek Magnet je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Magnet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Magnet je v sekci Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Baseballistka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kráječ na pizzu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Červená složka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, Magnet, free, klipart, obrázek, vektor, svg, kliparty, Věda, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, Magnet, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, web, Pinterest, kalendář, blog, avatar, dokument, časopis, škola, fotokniha, openOffice, památník, corelDraw, Adobe Illustrator , word, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Valentýnská srdce ke stažení, vektor Stromový dům ke stáhnutí nebo obrázek Kedluben zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.