Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Magnet, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zdarma ke stažení

Magnet je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Magnet je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Magnet ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Magnet se nachází v sekci Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pandeiro ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smajlík lékař zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Roháč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, vektor, kliparty, free, Magnet, ke stáhnutí, download, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, grafika, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, profil, články, corelDraw, word, avatar, plakát, webové stránky, inkscape, Twitter, profilovka, Instagram, časopis, památník, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Somálsko ke stáhnutí, ilustrace Kapitán zdarma nebo vektor Znak rak ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.