Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Magnet (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zdarma ke stažení

Magnet je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Magnet je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Magnet v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Magnet ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Magnet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Magnet patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz NATO ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tanečnice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Japonska ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, Věda, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, download, vektor, obrázek, ke stáhnutí, klipart, svg, Magnet, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, office, diář, škola, wordpress, referáty, Facebook, avatar, profilovka, webové stránky, video, corelDraw, PowerPoint, kalendář, články, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Donuty ke stáhnutí, ilustrace Zelená oliva zdarma nebo klipart Tur zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.