Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Magnet (Věda) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem Magnet. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Magnet. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Magnet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Magnet můžete sdílet s kolegy na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový obrázek Magnet je v sekci Ilustrační obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vyzdobené okno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pozor trollové ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Přání k Halloweenu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, svg, zdarma, kliparty, obrázek, klipart, free, ke stáhnutí, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Magnet

Doporučené použití klipartu: plakát, koláž, blog, Adobe Illustrator, eshop, avatar, prezentace, magazín, fotokniha, profilovka, dokument, oznámení, Twitter, webové stránky, deníček, pozvánky, prospekty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Motýl na květu zdarma, obrázek, klipart Pirátská loď ke stáhnutí nebo ilustrace Červené U ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.