Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Magnet, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Magnet. Obrázek Magnet je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Magnet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Magnet se nachází v kategorii Vektorové kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sýrové srdce ke stažení Podívejte se i na vektor Fotoaparát ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Štěňátko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, ke stažení, kliparty, obrázek, free, klipart, Magnet, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , office, dokument, web, Instagram, textové dokumenty, word, památník, openOffice, PowerPoint, články, Twitter, avatar, plakáty, fotokniha, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Prezentace ke stažení, obrázek Nilský kříž ke stáhnutí nebo klipart Láhev vína zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.