Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Magnet (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Magnet. Kreslená ilustrace Magnet je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Magnet lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Magnet ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Magnet? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Magnet patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žluté růže ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Štěnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Public Domain ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, Věda, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, download, free, ilustrace, cliparts, Magnet, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Magnet, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Twitter, Pinterest, kalendář, word, Instagram, wordpress, články, dokumenty, office, profilovka, dokument, Facebook, corelDraw, textové dokumenty, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor P-51 Mustang ke stažení, ilustrace Broskev ke stažení nebo klipart Žena v bazénu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.