Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Magnet (Věda) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Magnet. Klipart Magnet je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Magnet ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Magnet? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Magnet se nachází v sekci Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Bhútánu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DOCX zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Santa v komíně ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, Věda, zdarma, free, kliparty, grafika, svg, Magnet, klipart, ke stažení, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, Magnet

Doporučené použití klipartu: avatar, prezentace, dokumenty, textové dokumenty, Instagram, openOffice, diář, články, seminární práce, video, webové stránky, pozvánky, časopis, Adobe Illustrator, Facebook, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Pórek ke stáhnutí, vektorový klipart Friedrich Engels zdarma nebo obrázek, klipart Emotikon zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.