Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Magnet, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Magnet. Obrázek Magnet je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Magnet ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Magnet je v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kůň ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Golfista zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Slunečnicové pole ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, svg, Magnet, download, Věda, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, ilustrace, Magnet, kliparty, grafika, free, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profil, Adobe Illustrator , plakát, inkscape, Facebook, dokument, pozvánky, office, web, profilovka, kalendář, časopis, články, word, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Ananas ke stáhnutí, klipart Velbloud zdarma nebo ilustrace Zahradnice s růžemi ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.