Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart ARJ, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart ARJ zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný ARJ. Klipart ARJ je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ARJ zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart ARJ ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ARJ ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek ARJ je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Štěně ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Slunečnice zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jurij Gagarin ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, grafika, Symboly, ARJ, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, free, ARJ, ilustrační obrázek, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, prezentace, referáty, Facebook, dokumenty, plakát, profil, openOffice, profilovka, web, památník, Instagram, webové stránky, škola, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek BMP ke stáhnutí, klipart Michael Jackson zdarma nebo ilustrace Smartphone ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.