Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart ARJ (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ARJ zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název ARJ. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek ARJ nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ARJ zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart ARJ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ARJ ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 320 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný ARJ můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek ARJ je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červená ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světelný řetěz ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Slovenska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ARJ, svg, ke stáhnutí, free, ke stažení, ilustrace, cliparts, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, klipart, zdarma, Symboly

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profil, video, škola, Facebook, památník, eshop, Twitter, profilovka, referáty, PowerPoint, inkscape, corelDraw, fotokniha, časopis, web

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Růžová rtěnka zdarma, klipart Páv korunkatý ke stáhnutí nebo ilustrace Muslimka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.