Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Nosorožec (Zvířata) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nosorožec zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Nosorožec. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Nosorožec v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nosorožec zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nosorožec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nosorožec ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 275 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Sdílejte obrázek, klipart Nosorožec s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Nosorožec se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Afrika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak vodnář zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Květinový dekor ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Nosorožec, cliparts, Nosorožec, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, klipart, svg, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, free, vektor

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, webové stránky, deníček, etikety, video, letáky, wordpress, pozvánky, seminární práce, články, Twitter, vstupenky, koláž, eshop, manuály, blog, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Malé písmeno O ke stáhnutí, vektorový klipart Kondor ke stáhnutí nebo vektorový klipart Strýček Sam zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.